A “Get Up Bitch! Shake Ya Ass” Victoria De Angelis első szóló felvétele augusztus 30-án jelenik meg. A dinamikus és lendületes techno számában az olasz zenész a brazil szupersztárral, Anittával egyesíti erejét és együtt készülnek meghódítani a klubokat.

Victoria már a MÅNESKIN turnéja során is megmutatta érdeklődését az elektronikus zene iránt. Kreatív szabadságát kihasználva elkezdett zenélni a banda koncertjeit követő bulikon, ami végül elindította szóló DJ karrierjét – többek közt az idei Szigeten is fellépett.

De Angelis az underground zenei elemeket természetes stílusérzékkel ötvözi, amivel egy pörgős, energikus klubélményt hoz létre. Az Anittával való együttműködése pedig igen ígéretesnek tűnik, és a közönség már izgatottan várja az új dalt, amely több lesz, mint egyszerű sláger – az ígéretek szerin – tele váratlan meglepetésekkel.

2026.06.23. 14:00

A sovány, nyúzott Brad Pitt az életéért küzd az alaszkai vadonban

2026.06.23. 09:15

Elveszettnek hitt dalok kerültek elő: 15 év után újra hallgatható a Heaven Street Seven Gigerli EP-je

2026.06.23. 08:00

Svéd a svédet így dolgozza fel

2026.06.23. 08:00

Eddig is sokba kerültek Matt Damon hazatérései, az Odüsszeia lett a hab a tortán

2026.06.22. 15:53

Négy város, egy mindent átható érzés: itt van Dánielfy és a Honeybeast közös dala

2026.06.22. 12:10

Mi a kapcsolja össze Schwarzeneggert a CO2-mentes postai kézbesítéssel?

2026.06.22. 08:00

Ismét beköltözik az Animal Cannibals a nappalinkba

2026.06.21. 14:54

Már hivatalosan is nyár van

2026.06.19. 12:00

2027 lehet a Faith No More visszatérésének éve

2026.06.19. 08:00

Sztárparádéval nyílik meg Barack Obama közösségi központja Chicagóban

További hírek

Mákszem Levente

Whiteboy

Bikfalvi Tomi ‘Biki’

B. Németh Dia

Majoros Rita

Horváth Zoltán 'Hory'

Best FM

Most szól:

  • Következő