A “Get Up Bitch! Shake Ya Ass” Victoria De Angelis első szóló felvétele augusztus 30-án jelenik meg. A dinamikus és lendületes techno számában az olasz zenész a brazil szupersztárral, Anittával egyesíti erejét és együtt készülnek meghódítani a klubokat.

Victoria már a MÅNESKIN turnéja során is megmutatta érdeklődését az elektronikus zene iránt. Kreatív szabadságát kihasználva elkezdett zenélni a banda koncertjeit követő bulikon, ami végül elindította szóló DJ karrierjét – többek közt az idei Szigeten is fellépett.

De Angelis az underground zenei elemeket természetes stílusérzékkel ötvözi, amivel egy pörgős, energikus klubélményt hoz létre. Az Anittával való együttműködése pedig igen ígéretesnek tűnik, és a közönség már izgatottan várja az új dalt, amely több lesz, mint egyszerű sláger – az ígéretek szerin – tele váratlan meglepetésekkel.

2026.06.27. 14:00

Több mint fél évszázados az Aerosmith első nagy slágere

2026.06.27. 13:23

Megkapták a díjakat a legjobb hazai DJ-k!

2026.06.26. 12:02

Morgan Freeman blues-ban utazik

2026.06.26. 10:00

Költségvetési vita miatt leállt Madonna életrajzi filmje

2026.06.26. 08:00

Idén újra több mint 500 új tagot, köztük magyar filmeseket hívott meg soraiba az amerikai filmakadémia

2026.06.25. 12:00

Tóparti koncertekkel, filmekkel és fényünneppel készül a nyárra Bled

2026.06.25. 10:00

Ma lenne 63 éves George Michael

2026.06.25. 08:00

Közel 80 éve nem volt ilyen hőség Franciaországban

2026.06.24. 12:00

Sean Penn filmet rendez a Capitolium ostromáról

2026.06.24. 10:00

A szülők kétharmada legfeljebb 20 ezer forintot szán gyermekenként nyári játékokra

További hírek

Mákszem Levente

Whiteboy

Bikfalvi Tomi ‘Biki’

B. Németh Dia

Majoros Rita

Horváth Zoltán 'Hory'

Best FM

Most szól:

  • Következő